Strojní operátor CNC
EUTECH akciová společnost
Šternberk, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Nádražní č.p. 1617 / 1, Šternberk. Nástup možný ihned.Pro naši divizi Kovoobrábění hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojní operátor CNC.

Jaká je náplň práce?- samostatně a odborně provádí práce nutné při strojním obrábění materiálu soustružením- ošetřuje a udržuje soustružnické stroje a provádí jednoduché opravářské práce- seřizuje stroje v průběhu výroby, vyžadují-li to okolnosti (výměna nástrojů, ostření nástrojů, nedodržený požadovaný parametr součástky)- po dohodě s technologem provádí programové korekce- ve stanovených intervalech provádí proměřování vyrobených součástek za použití různých měřicích a zkušebních přístrojůKteré vědomosti a znalosti byste měli mít?

 • orientace v technické dokumentaci- praktické myšlení a schopnost samostatného rozhodování- znalost práce s měřidly- min.
 • SOU (strojírenský obor)Nabízíme : pět týdnů dovolené, stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, příspěvek na Vánoce a letní dovolenou, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, odměna za doporučení nového zaměstnance, firemní akce.

  Prac. poměr na dobu určitou. Po odpracovaném roce se uzavírá smlouva na neurčito. Jedná se o třísměnný provoz - ranní 6 : 00 - 14 : 00 hod.

  odpolední 14 : 00 - 22 : 00 hod., noční 22 : 00 - 6 : 00 hod. (začíná se noční v neděli a končí odpolední v pátek).Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis POUZE na e-mailovou adresu brazdilova.

  h eutech.cz nebo volejte na telefonní číslo 585 090 203.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost