Vedoucí skladu
DB Schenker
Nučice , Česká republika
před 2 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha? Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Hledáme kolegu / -gyni pro naše logistické centrum v Červeném Kostelci.

Co bude Vaším úkolem?

  • řízení a koordinace svěřeného úseku (menší sklad, tým cca 6 lidí)
  • zodpovědnost za plnění KPI s skladu, dodržování skladových procesů
  • plánování, vedení, rozvoj a motivace týmu podřízených
  • komunikace se zákazníkem
  • kontrola dodržování předpisů o bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, protipožárních předpisů
  • Co od Vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání, ideálně dopravního či logistického zaměření
  • prokazatelnou praxi s vedením středně velkého skladu
  • samostatnost, loajalitu a výborné komunikační dovednosti
  • schopnost efektivně organizovat práci
  • znalost programu SAP výhodou
  • praxi s obsluhou VZV
  • Co Vám nabízíme?

  • zázemí stabilní, silné a rostoucí mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny preventivního volna
  • roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek do benefitního programu dle odpracovaných let
  • výrazně levnější telefonování pro rodinu
  • Nástup možný dle vzájemné dohody.