Recepční - 2x týdně (pondělí, čtvrtek)
Technistone, a.s.
Hradec Králové
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Jako zástup za kolegyni hledáme spolehlivou výpomoc na recepci. Někoho, kdo zvládne různorodou administrativní práci, nezalekne se výpomoci s logistikou a oplývá selským rozumem : -

Ideálně studenta / ku VŠ či maminku na RD.

Nástup ideálně ihned! Za tuto ochotu nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a cenné zkušenosti.

Pracovní doba - pondělí dopoledne (8 : 00 - 14 : 00 hod.) a čtvrtek odpoledne (14 : 00 - 18 : 00 hod.)

Náplň práce :

  • různorodá administrativní výpomoc
  • agenda spojená s dopravou surovin / expedic zboží
  • obsluha recepce společnosti
  • vyřizování korespondence společnosti
  • zpracování podkladů pro jednotlivé úseky
  • uvádění návštěv, zajišťování občerstvení
  • Co od vás očekáváme

  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost anglického jazyka (komunikativně)
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
  • Co vám nabízíme

  • nárazovou brigádu dle domluvy
  • profesní zkušenost v úspěšné české exportní firmě
  • do budoucna možnost spolupráce na plný úvazek na různých v budoucnu obsazovaných administrativních pozicích
  • Požádat