Zdravotní sestra směnná v lázních
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Jáchymov
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Gollová Marta, tel. : 353 831 321, e-mail : gollova laznejachymov.czPOŽADUJEME : VOŠ nebo SZŠ, kopie dokladů o dosaženém vzdělání1 rok praxe na lůžkovém odděleníuživatelská znalost práce na PC znalost cizího jazyka - NJ, RJ, AJ - výhodouprofesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování předpoklady pro týmovou spolupráciaktivní přístup k prácimorální a občanská bezúhonnostNABÍZÍME : možnost zvyšování kvalifikacezázemí a stabilitu silné společnostizajímavou a tvůrčí práci v přátelském kolektivu a příjemné pracovní prostředízaměstnanecké výhody a benefity : zaměstnanecké stravování, možnost výhodných výměnných rekreací, výroční odměny, odměny na dovolenou a Vánoce.

případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email : nabor laznejachymov.cz, případně kontaktujte personalistku Evu Kuchařovou na tel : 353 831 308 nebo 702 153 251.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost