Lékař/lékařka na ortopedicko-traumatologické oddělení
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Rychnov nad Kněžnou
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt telefonicky od 7 : 00 do 15 : 30, osobně na pracovišti nebo zasláním životopisu na e-mail rufferova.helena nemocnicerk.

cz.- VŠ - Lékařská fakulta, praxe v oboru výhodou- zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince (znalost českého jazyka, rozhodnutí MZ ČR)- stabilizační odměna od 25.

000 Kč při setrvání v PP minimálně 18 měsíců- zaměstnavatel zajistí nebo zprostředkuje ubytování, umožní a zajistí rychlý odborný růst na akreditovaných pracovištích v rámci nemocnice i ve spolupráci se smluvními zařízeními - příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým pobytem mimo Královéhradecký kraj)- dovolená navíc, podnikové stravování - nástup možný ihned nebo dle dohody, předpoklad prodloužení pracovního poměru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost