Pracovníci sociálních služeb - asistenti
Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb
Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
před 2 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - V Bažantnici 2440, Brandýs nad LabemPrvotní kontakt : - e-mail : dpzp vyssihradek.czUpřesňující údaje : - Hledáme asistentku-asistenta, úvazek 0,5, pro domácnosti Vyššího Hrádku, p.

s.s. , které se nacházejí v Čelákovicích a Kostelci nad Labem, jehož práce spočívá v podpoře uživatelů soc. služby v každodenním životě s ohledem na jejich individuální potřeby.

Požadujeme partnerský a individuální přístup k lidem s postižením, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce.

Praxe v pobytové sociální službě výhodou. Nabízíme dvanáctihodinové směny, partnerský a individuální přístup, podporu vedení, práci v rezidentní službě respektující práva uživatelů, pravidelnou supervizi, individuální konzultace a další vzdělávání.

případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu dpzp vyssihradek.cz.Zaměstnanecké výhody : - 6 týdnů dovolené, stravenky

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost