TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA TEPELNÉHO ZPRACOVÁNÍ
Annonce
Hronov, CZ
před 1 dnem

Pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek, po zapracování možno na dobu neurčitou, místo vhodné i pro osoby OZP (bezbariérový přístup).

Náplň práce : stanovení technologických postupů tepelného zpracování výrobků, řízení prací při zpracování technické dokumentace pro nové a vývojové výrobní programy v oblasti tepelného zpracování kovů, volba pracoviště, způsobu manipulace a uložení výrobků v pecích, řešení neshodných výrobků především z důvodu nedosažení požadovaných vlastností materiálu, stanovení způsobu kontroly kvality a kontrolních zkoušek, zavádění nových technologií pro tepelné zpracování, vedení příslušné technické dokumentace.

Požadavky : VŠ vzdělání strojírenské v oboru tepelného zpracování kovů, slévárenství nebo adekvátní praxe, praxe na obdobné pozici výhodou, technické myšlení, samostatnost a rozhodnost, uživatelská znalost práce s PC (MS Word, PowerPoint, Outlook, internet), znalost AJ (NJ) výhodou.

Zaměstnanecké výhody : každý den plný různorodé práce (zakázková a prototypová výroba), prostor pro Vaše nápady, přátelský pracovní kolektiv, pružná pracovní doba s pevnou částí od do hodin, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, NJ, RJ), dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s obědy od Kč, další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod.

odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

em : nebo prostřednictvím www.chtitvic.cz .

 • Práce s PC
 • Práce s PC - textový editor (Word)
 • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
 • Práce s PC - Windows
 • Nabízíme

 • Podnikové stravování
 • Dovolená navíc
 • bonusy,příspěvek na penz.pojištění, a další...
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost