Brigáda v automotive - zlepšování procesů a automatizace
Valeo výrobní závody
Žebrák, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Hledáte startovní bod svojí kariéry, a chcete se učit v jedné z nejvýznamnějšího firem na trhu? Nabízíme příležitost technickým nadšencům formou brigády Co by Vás čekalo?

 • Správa databáze pracovních instrukcí - jejich tvorba a aktualizace* Reporting - zpracování výrobních výsledků* Podílení se na zlepšování výrobních procesů A teď něco o Vás.
 • Technické vzdělání nebo předchozí zkušenosti ve výrobní oblasti
 • Anglický jazyk na úrovni B2 - pravidelná komunikace min. písemnou formou* Možnost docházet 3 pracovní dny v týdnu My nabízíme : * Finanční odměnu od 150 Kč / hod.
 • příspěvek na dojíždění* firemní kantýnu s dotovaným stravným* individuální rozvojový plán díky odborným školením* řadu společenských akcí (novoroční večírek, sportovní aktivity, a další)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost