Obsluha CNC strojů
BENEKOVterm s.r.o.
Horní Benešov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Jsme tradiční česká rodinná společnost, která je předním výrobcem ekologických automatických kotlů. Teplo do domovů i průmyslových objektů dodáváme v České Republice i do více jak 23 zemí v Evropě v Asii nebo Austrálii.

Při výrobě našich výrobků spolupracujeme s významnými výzkumnými centry a univerzitami v celé Evropě, ale také s významnými společnostmi, např.

Siemens. Zajišťujeme také zakázkovou strojírenskou výrobu, prodej fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a energeticky úsporného osvětlení.

Zároveň věříme, že firma není uzavřená jednotka a pro svůj zdravý chod se musí zapojit do aktivit ve svém okolí. Dlouhodobě proto aktivně podporujeme různé kulturní i sportovní akce a spolky v regionu a v neposlední řadě se věnujeme ochraně přírody.

 • Sadíme aleje stromů, stavíme tůně a rybníky a revitalizujeme krajinu v blízkém okolí.HLEDÁME do našeho týmu na pozici OBSLUHA CNC STROJŮ (M / Ž) někoho, kdo zvládne následující činnosti : - práce na CNC strojích - zejména LASER A OHRAŇOVACÍ LIS;
 • zpracování polotovarů stříháním, ohýbáním; - manipulace s materiálem.POŽADUJEME : - znalost čtení výkresové dokumentace;
 • dobrý zdravotní stav;- fyzická zdatnost.VÝHODOU : - praxe v oboru; - platný průkaz VZV.Co Vám můžeme NABÍDNOUT : - práce na plný nebo zkrácený úvazek;
 • mzda nástupní dle aktuální dosavadní praxe a znalosti práce na CNC strojích (150,- - 190,- Kč / hod). Navýšení mzdy po zaučení.
 • Příplatky dle zákona;- stravenkový paušál;- cafeteria systém odměn, firemní akce, bonusy, - další vzdělávání a rozvoj;- přátelská atmosféra a dobrý kolektiv je samozřejmostí.

  Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat, nástup na tuto pozici je možný IHNED.Hlásit se na e-mail nabor benekov.

  com nebo na tel. č. 604 545 927 / Po-Pá 8,00 - 18 hod / Z : 4.5.2022

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost