Vedoucí dispečer v MKD
emeco s.r.o.
Holice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Hledáme SILNOU osobnost se schopností vést cca 6 dispečerů a flotilu cca 70-ti vozidel. Nebojíš se toho? Čti dál : -) Co budeš k tomuto navíc dělat?

 • budeš řešit nenadálé změny v nakládkách a různých provozních situacích, personální práci s řidiči - kontrolovat a analyzovat měsíční výsledky - účastnit se jednání se zákazníky, aktivní účast na cenových nabídkách - a dále také spolupracovat s obchodním týmem a úzce spolupracovat s techniky Požadujeme : - nutná je zkušenost s dispečerskou prací v kamionové dopravě (nejlépe cca 5 let) - velmi dobrá znalost angličtiny, popř.
 • němčiny - znalost Nařízení Evropského parlamentu a rady (ES) č. 561 / 2006 - MÍSTO PRACOVIŠTĚ : VYSOKÉ MÝTONabízíme : - odpovídající mzdové ohodnocení 40.

  000 - 70.000 Kč (pokud budeš výkonný, mzda může být i vyšší, vše záleží jen a jen na tobě) - benefity jako, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, kafeterie, sick days, věrnostní odměny, odměny při významných životních výročích, sleva na nákup vozu apod.

  jsou automatickou součástí - jazykové kurzy - pružnou pracovní dobu a velmi přátelský kolektiv - bonusy a prémie jsou také součástí Vzdělání : vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost