Řidič/ka autobusu
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Plzeň-jih, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče a řidičky autobusu na provoz Domažlice (provozovna : Cihlářská 520, Domažlice, 344 01).

Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování. Nástup ihned. Náborový příspěvek 20.

000Kč náleží zaměstnanci, který vlastnil při nástupu ŘP skupiny D a současně platný profesní průkaz, 15.000Kč pokud uchazeč měl platný ŘP na D a zaměstnavatel mu uhradil profesní průkaz, 10.

000Kč pokud zaměstnavatel hradil rozšíření ze skupiny C na D a dále profesní průkaz. Pro řidiče a řidičky nabízíme tyto benefity : "příspěvek až 20 000 Kč při nástupu s ŘP skupiny D nebo úhrada ŘP skupiny D"výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky"zvýhodněný tarif volání"výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci"zázemí stabilní mezinárodní společnosti"možnost sebevzdělávání a další benefity"stravné"ošatné a příspěvek na praní"příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roceMožno i na DPČ.

Svůj životopis zasílejte na použijte odpovědní formulář Kontakt : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost