Ergoterapeut/ka do rehabilitačního zařízení v Terezíně!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Chomutov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.

současné době provozujeme 16 senior center po celé České republice.Co budete dělat?-Zajišťovat ergoterapeutickou péči našim klientům -Podporovat zdraví a duševní pohodu klientů prostřednictvím smysluplné aktivity / zaměstnávání-Pomáhat klientům zlepšovat jejich soběstačnost-Zdokonalovat je v běžných denních činnostech aby se o sebe klienti dokázali sami co nejvíce postaratCo od Vás očekáváme?

 • Způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96 / 2004 Sb.-Pozitivní vztah k seniorům to je nejdůležitější předpokladCo nabízíme?
 • Mzdu odpovídající vašim zkušenostem ve výši použijte odpovědní formulář Kč-Náborový příspěvek ve výši 45000 Kč-Příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%-Dotované stravování-Možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje-Trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě-Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek-Práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologieVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost