Manažer pro klíčové zákazníky
Magnus Regio s.r.o.
Brno, CZ
před 3 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jste rozená obchodnice - obchodník? Umíte se pečlivě postarat o svěřené zákazníky? Máte vyjednávací schopnosti a tah na branku?

Magnus Regiu s.r.o. organizujeme setkání u kulatých stolů a propojujeme zástupce měst a obcí s business sektorem pomocí vydávaného Moravského hospodářství.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici : obchodník / péče o zákazníky na HPP.Jste rozená obchodnice - obchodník? Umíte argumentovat a nebojíte se jednat s managementem velkých firem?

Je pro Vás důležité, aby Vaši zákazníci byli spokojeni a měli Vás rádi? Dokážete si zorganizovat péči o všechny svěřené zákazníky s maximální profesionalitou?

Pak jste na správné adrese!Náplní Vaší práce bude : -Pečlivá starost o svěřené zákazníky a akvizice nových zákazníků -Příprava smluv, objednávek, pečlivé vedení agendy zákazníkůCo u nás získáte : -

Základní plat a provizi z dosaženého výsledku-Budete se moci podílet na diskusi zásadních témat našeho hospodářství při tvorbě současných i nových akcí a setkávat se s velmi zajímavými lidmi na jednáních, konferencích, kulatých stolech a dalších eventech-

Nejsme korporát, u nás se rozhodujeme rychle-Budete součástí profesionálního organizačního týmu a zavedené společnosti na trhu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost