Vedoucí oddělení kvality
Dobrá práce.cz
Krupka (okres Teplice), CZ
před 1 dnem
source : Dobrá práce.cz

Datum : 21.10.2018 ID : 1363670

Pracovní nabídka

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu plastových tvarových dílů a obalů s vynikající kvalitou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí oddělení kvality.

Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • samostatnost a důslednost
  • rozhodovací schopnosti
  • Náplň práce :

  • vstupní kontrola materiálu
  • kontrola kvality dílů ve výrobě
  • kontrola dodržování stanovených procesů
  • kontrola a třídění zablokovaných dílů
  • kontrola dodržování čistoty a pořádku
  • příprava podkladů pro zpracování interních reklamací
  • podílení se na řešení reklamací zákazníků
  • vedení týmu 2 lidí
  • Nabízíme :

  • zázemí stabilní německé společnosti
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní kurzy NJ
  • stravenky
  • měsíční bonus 500,- Kč za maximální využití fondu pracovní doby
  • měsíční bonus dle hospodářského vývoje společnosti ve výši 2000,- Kč
  • místo výkonu práce : Krupka
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Do předmětu emailu uveďte název pozice.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Město : Krupka