Projektoví manažeři elektro
TC servis, s. r. o.
Otrokovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

NDNáplň práce : koordinace a vedení zakázek v obl.elektro, přímá zodpovědnost za průběh zakázek a jejich ekonomický výsledek, jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek, sledování tržních trendů, konkurence a vývoje nových produktů v elektroinstalacích, úzká kooperace s obchodním odd.

společnosti, vytváření projektových nabídek, navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání v oboru elektro, zkušenosti v oboru min.

3roky, proaktivní přístup, vysoké prac.nasazení a odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti, analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům, schopnost vést a motivovat lidi, ŘP sk.

BZaměstnanecké výhody : možnost profesního rozvoje a růstu, zaměstnanecké benefity - stravenky, zvýhodněné internetové a tel.

tarify, motivující finanční ohodnocení, 13. plat, sick day

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost