Podpora našich stávajících klientů – 100% Home Office (DPP)
Generali Česká pojišťovna
Pardubice, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Do týmu Dagmar, vedoucí brigádnického týmu v Pardubicích, hledáme podporu pro naší příchozí klientskou linku na dotazy ohledně plateb klientů a odchozí upomínkové volání, a to s možností až 100% práce z domova.

našem týmu jsou studenti, maminky na rodičovské dovolené, pracující je to opravdu rozmanitý tým. Můžete se tak těšit na nejen zajímavou práci, ale i přátelské prostředí.

Co u nás budete dělat?* Přijímat příchozí hovory s dotazy na platby našich klientů, pomáhat jim, radit v jejich situaci a poskytovat jim informace o produktech Generali České pojišťovny.

Nejedná se o prodej produktů.* V rámci agendy Upomínkové volání kontaktujeme klienty, kterým hrozí reálný zánik pojistné smlouvy pro neplacení dlužného pojistného.

Cílem je upozornit klienta na dlužnou platbu a hrozící zánik jeho pojistné smlouvy a domluvit se s ním, jak a kdy bude platbu hradit.

 • Zpracovávat požadavky od klientů na PC a pracovat s interními systémy pojišťovny.### Kdo jste?* Baví vás povídat si s lidmi a záleží vám na jejich spokojenosti.
 • Stojíte o dlouhodobou spolupráci a můžete odpracovat v průměru 15-20 hod. týdně.* Chcete se rozvíjet a záleží vám na vaší kariéře.
 • Máte chuť do práce a jste ochotni se něco nového naučit.### Proč pracovat právě u nás?* Odnesete si fixní odměnu 120 Kč / hod.
 • a jako bonus máte stravenkový paušál v hodnotě 66 Kč i za krátkou směnu.* Směny si budete plánovat dle vašich možností ve všedních dnech v časovém rozmezí 8-19 hod.

 • Možnost až 100% práce z domova, a to již během zaškolení.* Nadstandardně vás zaškolíme na komunikační a odborné dovednosti naučíte se rychle, pohotově a správně reagovat na různé komunikační situace.
 • Díky dlouhodobé spolupráci vám umožníme kariérní postup a rozvoj v rámci skupiny Generali.### Doplňující informace : * Nástup : 1.
 • 2. a 14. 2. 2022* Školení : proběhne online přes MS Teams a e-learning, praxe osobně na budově* Místo výkonu práce : třída Míru, Pardubice nebo z Vašeho bydliště* Smlouva : Dohoda o provedení práceObsazujeme více pracovních pozic, klidně tedy můžete doporučit brigádu svým známým a na brigádu pak chodit společně!Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se - rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru.

  Následně si u pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis.

  Na každý došlý životopis odpovíme.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost