Specialista v estetické dermatologii
AR aesthetics s.r.o.
Praha-Smíchov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Na Čečeličce č.p. 855 / 7,Smíchov, 150 00 Praha 5kontakt : Rybak Evgeniy, e-mail : použijte odpovědní formulářPraxe v oboru minimálně : 2-3 roky Pracovní náplň : Požadujeme : "VŠ vzdělání + platná certifikace v oboru kosmetologie, a práci s přípravky.

Praxe v kosmetice / estetické dermatologii / estetické medicíně."Praktická zkušenost a znalost injekčních technik."Osvědčení a certifikace v oboru.

Schopnost pracovat samostatně i v týmu."Reprezentativní vystupování a vzhled."Profesionální vystupování a proklientský přístup.

Pečlivost, zodpovědnost a individuální přístup ke klientům."Zájem o estetické výkony, aktivní přístup"Odolnost proti stresu, schopnost zabránit konfliktním situacím a nechat příjemný dojem po návštěvě centraNabízíme : "Stabilní dlouhodobou spolupráci.

Možnost flexibilního pracovního rozvrhu."Atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy."Mzdové podmínky jsou sjednávány individuálně.

případě Vašeho zájmu neváhejte poslat svůj životopis s krátkým průvodním dopisem a seznam certifikátu získaných v období 2017-2018 přímo na e-mail použijte odpovědní formulář Veškeré dotazy, týkající se pracovní nabídky, přeposílejte prosím na výše uvedenou e-mailovou adresu. - Káva na pracovišti zdarma

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost