Servisní technik - Stavební stroje
MANPOWER
Hlavní město Praha, Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáme šikovné mechaniky na provádění servisních oprav stavebních strojů! Pokud máte zkušenost se servisem stavební mechanizace, zašlete mi svůj životopis a pracujte pro špičku v oboru!

POPIS POZICE :

  • výjezdy ke klientům v rámci daného regionu
  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů
  • vyplnění souvisejících dokumentů
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • vyučení ve strojírenském oboru
  • znalost mechanických oprav, zkušenost se servisem stavební či zemědělské mechanizace, případně nákladních aut
  • zodpovědnost, schopnost samostatné práce
  • trestní bezúhonnost
  • NABÍZÍME :

  • odpovídající pracovní podmínky
  • důkladné zaškolení
  • výjezdy v konkrétním regionu (Praha a blízké okolí)
  • práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • nástup ihned, případně dle dohody
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.