SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ
ERT Automotive Bohemia s.r.o.
Písek, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

CIZNáplň práce : - příjem materiálu na sklad- vykládka / nakládka materiálu- příprava materiálu pro výrobu- příprava materiálu k expedici- organizace skladových zásob.

Požadujeme : - ochotu pracovat ve směnném provozu (nyní 2 směnný provoz, vyjímečně 3 směnným provozem)- spolehlivost- samostatnost- pečlivost- výhodou je řidičský průkaz na VZV, ale není podmínkou, jsme schopni Vámprůkaz zajistit- základní znalost práce na PC.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, stravenky v celé výši dotované zaměstnavatelem (100 Kč), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, vysoký přípatek za noční směnu nad rámec zákoníku práce, aj.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru.Kontakt : Ing. Karina Maximová, tel. : 739 085 564 (Po - Pá 8.00 - 14.00 hod.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost