OpenStack Senior software inženýr
Mirantis Czech a.s.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Thámova 137 / 16, Karlín, 186 00, Praha 8Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu pmatejicek mirantis.

com, nebo vsilyukova mirantis.comKontaktní osoba : pan Pavel Matějíček a paní Vladlena SilyukováUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Společnost Mirantis Czech a.

s. poptává pracovníka na pozici Senior OpenStack softwarový inženýr. Primární odpovědností takového pracovníka je vedení týmu softwarových a deployment inženýrů a záštita projektů zejména po technické stránce.

Analýza, rychlá orientace v dané problematice, návrh řešení, jejich implementace, vyhledávání řešení na míru, orientace na zákazníka.

Znalost v oboru samozřejmostí.Požadavky na příslušnou pracovní pozici zahrnují znalost angličtiny, zkušenosti v nadnárodní společnosti, vysokoškolské vzdělání, praxi se softwarovým designem a architekturou, expertní znalosti programování v programovacím jazyku Python, dovednost administrace a řešení problémů v Linuxu, zkušenost s databázemi (MySQL, Galera, PostgreSQL, RabbitMQ).

Místo výkonu práce Thámova 137 / 16, 186 00, Praha 8. nebo v nových prostorách v rámci Prahy 8.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost