SVÁŘEČI MAG
BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

A11 z : 27 / 7 / 2020 a : 4 / 10 / 2021Náplň práce : - svařování dle výkresové dokumentace a pracovního postupu- zakládání materiálu do svařovacího přípravku- připravuje materiál dle pokynů mistrů- kontrola 100 % svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)- broušení a opravy svarů- provádí výměnu přípravků- provádí činnosti spojené s preventivní údržbou strojů a zařízení- provádí broušení a opravy svarů.

 • Požadujeme : - SOU technického směru nebo prokazatelnou praxi- proškolení a úřední zkoušky dle legislativy 135 MAG dle 9606-1 nutné;
 • bez úřední zkoušky prokázání aktivní znalosti svařování- aktivní praxe ve svařování min. 1 rok- praxe s automatizovanou výrobou výhodou- čtení výkresové dokumentace (alespoň částečná znalost)- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu- dodržování kvality práce- schopnost práce ve 2-směnném provozu- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.

  Nabízíme : - práci v české společnosti v moderním atraktivním prostředí nového závodu- motivující mzdové odměňování- příplatek za odpolední směnu, za pracovní prostředí, ostatní příplatky nad rámec zákona- příspěvek na penzijní připojištění- zákonné a odborné vzdělávání- dotované závodní stravování- 23 dní dovolené, 2 dny sick days (zdravotní volno)- sportovní a společenské akce, firemní časopis- finanční odměny při životních a pracovních jubileích- odměna za dárcovství krve- výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky- nástup možný ihned / nebo dle dohodou.Kontakt emailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost