BUSINESS PROCESS & APPLICATION CONSULTANT SAP BW
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Liberec
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : nám. Nerudovo 120 / 6, 460 01 Liberec 1Každodenní náplň práce : - Úzce pracovat s interními klienty jako součást vývojového týmu, který hodnotí požadavky a vyvíjí řešení pro hodnocení Business Intelligence a ukládání dat- Navrhovat a vyvíjet modely databází a datových uložišť- Navrhovat a vytvářet reporty, převádět a implementovat procesy a plány- Koordinace aktivit s vlastníky zdrojových dat aplikací pro zajištění integrace a datové integrity- Navrhovat, vytvářet reporty na základě požadavků uživatelů, dashboardy, KPI a extrakty dat- 2.

úroveň podpory uživatelůPožadované dovednosti : - Zkušenost jako konzultant SAP BW nebo v podobné pozici - alespoň 2 roky.

 • Dobrá znalost standardních konceptů, osvědčených postupů a procedur SAP BW v uchovávání dat a prostředí Business Intelligence- Zkušenosti s nástroji ETL a nástroji pro podávání zpráv (SAP Business Objects)- Znalost procesů Logistics a Supply Chain a příslušných SAP - tabulek, klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI)- Schopnost prioritizovat úkoly a sebemotivace- Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí- Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %)Co nabízíme : - Práci na plný úvazek na dobu neurčitou- Práce z domova (40%), parkování zdarma- Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora)- Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění a jinHlásit se emailem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost