Ošetřovatelé hospodářských zvířat (prasat)
LIPRA PORK, a.s.
Luštěnice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Luštěnice 234, PSČ 294 42 okres Mladá BoleslavPrvotní kontakt : tel. : 601 122 151 (6 : 30-15 hod.), e-mail : liprapork liprapork.

czPožadavky - zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích, vést prvotní evidenci zvířat.

Mytí a úklid provozu a jiné práce spojené s provozem a údržbou provozu.SŠ vzdělání v oboru výhodou, ne však podmínkou. Uživatelská znalost práce na PC.

Schopnost pracovat v teamu, spolehlivost, pečlivost, kladný vztah ke zvířatům. Zaměstnanecké výhody : Možnost ubytování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky (hodnota stravenky Kč 100,-), příspěvek na penzijní připojištění, poukázky na zdraví v hodnotě Kč 600,- měsíčně, 2x ročně poukázky v hodnotě Kč 5.500,-. Náborový příspěvek.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost