Kustodi a pokladní OZP OZZ
Art Salon S, z. s.
Praha, Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Personálka.cz

Retro Muzeum Praha a Galerie Tančící dům

konkurz (kustodi a pokladní)

nabídka pro OZP

Do našeho týmu Retro Muzea Praha a Galerie Tančící dům a hledáme schopné uchazeče OZP (nebo Osoby zdravotně znevýhodněné) na pozici kustodů a pokladních.

Náplní vaší práce bude dohled nad výstavními prostory a exponáty i výpomoc na vernisážích a doprovodných akcích.

Náplň práce : VÝSTAVY :

VÝSTAVY :

  • hlídání výstavních prostor
  • informování a navigování návštěvníků
  • zajištění plynulosti chodu galerie
  • VERNISÁŽE A DALŠÍ AKCE :

  • příprava prostor a materiálů na akce a vernisáže
  • vítání návštěvníků, kontrola pozvánek
  • navigování a poskytování informací
  • Požadujeme :

  • znalost cizího jazyka výhodou
  • schopnost předávat informace, spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování
  • časová flexibilita v plánování směn
  • Nabízíme :

  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • hlavní pracovní poměr (HPP) nebo částečný úvazek
  • práci v denních směnách v délce 8 až 11 hodin u plného úvazku, nebo 5 hodin u částečného úvazku
  • zázemí přední soukromé galerie umění v prestižních prostorách Tančícího domu a obchodnímu domu KOTVA
  • mzda 16 000 Kč (HPP)
  • nástup od června 2022
  • Životopis s fotografií a krátký motivační dopis na téma : proč byste chtěli pracovat v naší galerii (stačí 1 až 2 odstavce), zasílejte na E elen galerietancicidum.cz .

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.