Manažer/ka oddělení inženýringu
Elmoz Czech, s.r.o.
Benešov
před 8 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště BenešovNáplň práce : vedení pracovníků oddělení inženýringu, koordinace zakázek, odborné vedení týmu, úzká spolupráce s týmem projektantů, komunikace s vlastníky / správci inženýrských sítí, s úřady a institucemi.

Požadujeme : SŠ / VŠ, aktivní řidič, výborné komunikační a organizační dovednosti, výhodou je znalost stavebního zákona.

Nabízíme : HPP, zaškolení, po zapracování velmi dobré mzdové ohodnocení, možnost profesního i mzdového růstu, pružnou pracovní dobu, zaměstnanecké benefity.

Nástup možný dle dohody. Pracoviště Benešov.Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel. : 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese : personalni elmoz-czech.

cz.Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost