Svářeč - zámečník
KOSTKA - kolobka, s. r. o.
Hanušovice, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

Osobní kontakt; Svařování metodou TIG a MIG / MAG. Svařování převážně malých kusů v čistém prostředí. Zámečnické práce.Požadujeme- pracovitost, pečlivost, odpovědnost,- schopnost chtít a učit se nové věci a technologie,- komunikativního týmového hráče,- aktivního člověka s chutí pracovat,- základní technické předpoklady,- svářečské průkazy výhodou, ale ne podmínkou Nabízíme : - práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a finálním výrobkem,- práce na nejnovějších technologiích- nástup ihned,- platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese,- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,- možnost získat 5 týdnů dovolené,- firemní stravování,- možnost pracovat i na robotických pracovištích.

www.KOSTKAkolobezky.cz, www.laser-tube.cz. Prac. doba 6 : 00-14 : 30, 14 : 00-22 : 00. Kontakt : telefonicky, e-mailem, osobně na pracovišti PO-PÁ 9-14.00.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost