IT/IS Technical Support Specialist - Senior
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do našeho týmu kde se zabýváme optimalizací výrobních procesů hledáme nového kolegu či kolegyni který / á svou odborností a zodpovědnou prací přispěje k úspěchům týmu spokojenosti zákazníka dalšímu rozvoji.

Nebojíte se nových výzev? Ozvěte se nám určitě o Vás chceme slyšet! Co je pro nás důležité? -Osobnostní vyzrálost a zodpovědný přístup -VŠ technického směru / počítačová věda nebo telekomunikace -Znalost SBC DRA / DEASTPMGWEMS -Analytické schopnosti -Praxe v oboru na obdobné pozici -Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou ruský jazyk -Chuť se dále VZDLÁVAT VYTRVALOST PEČLIVOST A DOTAHOVÁNÍ VCÍ DO KONCE.

 • Co Vás u nás vlastně čeká? -Budete se podílet na projektu systémové integrace -Budete se starat o administraci hardwaru a softwaru společnosti -Dohlížet na firemní datovou síť a na zavádění nových technologií -Budete poskytovat technickou podporu -Jeden týden v měsíci podpora 24 / 7.
 • Řešení problémů -Identifikace příčiny -Podpora a spolupráce v rámci skupiny Co bude pro Vás výhodou? -Znalost konfigurace uzlů a technologických platforem -Konfigurace platformových technologií -Linux Open Stack NFV Co Vám můžeme nabídnout?
 • Stabilní zaměstnání na HPP a motivující finanční ohodnocení -Perspektivní a samostatné zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu -5 TÝDNŮ DOVOLENÉ -Pracovní doba PO-PÁ (9-15 : 00) -Vánoční večírky sportovní a společenské akce -Relaxační místnost -Přátelský a výkonný tým spolupracovníků -Příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti -Kulturu a atmosféru evropské společnosti -Pracoviště v Praze - MichleVzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost