ELEKTROMECHANIK, od 25.000,-Kč, 1 směna, Středokluky
O.K. AUTOMOT, s.r.o.
Unhošť
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Výroba brousicích strojů a průmyslových filtračních systémů Sestavování a montáž elektrických a mechanický částí výrobku nebo zařízení Samostatná činnost dle výkresové dokumentace Požadujeme : SOU / SŠ obor elektro Odborná způsobilost podle vyhl.

50 / 1978 Sb. 5,6 platné oprávnění Znalost a používání technické dokumentace a základních měřidel Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost Nabízíme : HPP, mzda od 25.

000, Kč Jednosměnný provoz (pondělí-pátek od 7.00 15.30h) Kvalitní zaškolení Po zkušební době vyplácíme k základní mzdě výkonnostní příplatek, pololetní odměny, příspěvek na penzijní připojištění 2 dni dovolené navíc Dotované závodní stravování Řadu dalších zajímavých benefitů Výkon práce : Středokluky Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost