Studenti, studentky na brigádu pro restaurace koncernu
eFi Hotel Brno
Bratislavská, Brno
před 11 dny

Hledáš brigádu a baví Tě práce s lidmi? Chceš svůj volný čas trávit ve fajn kolektivu a k tomu si nějakou tu korunu přivydělat?

Pak je tohle brigáda právě pro Tebe!

Do našich restaurací v centru Brna přijmeme studenty na brigádu. Můžeš si vybrat, kde budeš pracovat a své směny si naplánovat tak, jak se Ti hodí.

Dostaneš až 100 Kč na hodinu, domů si odneseš po směně dýška, a ještě pro Tebe máme spoustu fajn benefitů (např. fitness zdarma).

naší hotelové restauraci Tě čekají směny na snídaních pro eFi Hotel a obsluha letního Sun Baru s bazénem a letní terasou.

Ranní směny na snídaních jsou ideální i k studiu na vysoké škole, kde máte přednášky naplánované až na odpolední hodiny.

Vybrat si můžete také směny na letním Sun Baru, který je otevřený v odpoledních a večerních hodinách do 22 hodin.

TEFITI Restaurant · Bar je středomořská restaurace v centru Brna, a to na Zelném trhu v historické budově divadla Reduta.

Čeká Tě tady fajn kolektiv, práce i venku na letní zahrádce a středomořská kuchyně. Podívej se na naše video a přesvědč se o tom sám https : / / www.

youtube.com / watch?v ghZ35K0EvB4&t 37s.

Zaujala Tě brigáda u nás? Přidej se do týmu k nám!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost