PRACOVNÍK OSTRAHY MINISTERSTVA VNITRA
AC Jobs
Frýdek Místek
před 14 dny

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků ostrahy objektu Ministerstva vnitra ve Vyšních Lhotách.

Pracovní náplň

  • zajištění ostrahy a ochrany majetku
  • dohled na dodržování vnitřních pravidel zařízení
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • Co požadujeme?

  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost (bývalí členové PČR či armády vítaní)
  • asertivní jednání a rozhodnou osobnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinovém provozu (denní / noční směny)
  • nástup dle dohody
  • Co nabízíme?

  • práci na HPP nebo DPP
  • mzdu 90 Kč / hodinu
  • certifikát o profesní kvalifikaci
  • individuální přístup a korektní jednání
  • služební výstroj

  • místo výkonu práce : Vyšní Lhoty
  • pozice vhodná také pro invalidní důchodce nebo osoby OZZ
  • případě zájmu nás kontaktujte emailem na inzerce cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci Vám poskytneme při osobním pohovoru.