Obchodní manažer
ENVIRMINE-ENERGO, a.s.
Žamberk, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s. (www.envirmine-energo.cz), která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta / ku na pozici OBCHODNÍ MANAŽER.

MÍSTO VÝKONU : Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 ŽamberkNÁSTUP MOŽNÝ IHNEDPRACOVNÍ NÁPLŇ : - akvizice u nových zákazníků- sledování vývoje trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí- péče o stávající zákazníky- obchodní činnost - příprava nabídek, obchodní jednání, uzavírání smluv- prezentace a obhajoba nabídek při výběrových řízeníchPOŽADUJEME : - ŘP sk.

B- znalost AJ nebo NJ výhodou- SŠ / VŠ vzdělání - obchodní, prezentační a komunikační dovednost- analytické schopnosti- silná orientace na výsledek - smysl pro týmovou spolupráci- znalost programů MS Office, Solidworks a AutoCAD výhodou- orientace ve strojírenském průmysluNABÍZÍME : - zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti působící na trhu již 27 let- fixní ohodnocení a motivační systém dle výkonnosti- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností- silnou obchodní podporu managementu a využití již existující sítě kontaktů- odborné nástupní školeníV případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na : zamberk envirenergo.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost