montážní technici
ISTA ČESKÁ REPUBLIKA S. R. O.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 420 736 186 706, e-mail : tereza.liska ista.czUpřesňující informace : Stručná náplň práce : Samostatné řešení montážních zakázek v oblasti topenářství (výměna vodoměrů, měřičů tepla), Evidence vykonané práce, 90 % práce probíhá v terénu u zákazníků, 10 % administrativa, Samostatné plánování montáží se zákazníky, Ochota cestovat v rámci svěřeného regionu (celá republika, hlavně Praha a Střední Čechy)Co na téhle pozici požadujeme?

Min. SŠ vzdělání technického zaměření, Praxe na obdobné pozici výhodou, Zručnost a pečlivost (není podmínkou obor topenářství a instalaterství), Aktivní a zodpovědný přístup s pro-klientským přístupem, týmovost, Ochota učit se novým věcem a odborně se rozvíjet.

Aktivní řidič sk.BZaměst.výhody : Podporu kolegů, stravenkový příspěvek, sick-day, narozeninový příspěvek, Multisport karta, firemní a týmové akce a další

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost