Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče
"HVĚZDA, z. ú."
Zlín
před 2 dny
source : Hitprace

Pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravování, úklid bytové jednotky, servírování stravy a dopomoc při příjmu potravy, terapeutické a aktivizační činnosti.

Předpokladem pro výkon pracovníka v přímé péči je svéprávnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle zákona 108 / 2006 Sb.

Minimálně ukončené základní vzdělání, výhodou je akreditovaný rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (dle zákona o sociálních službách 108 / 2006 Sb.

nebo středoškolské vzdělání v příslušném sociálním oboruDále požadujeme : zodpovědnost a osobnostní předpoklady pro práci s lidmi s demencí, schopnost empatie, psychická odolnost a celkově dobrý zdravotní stav, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochota dále se vzdělávat v dané oblasti práce a přijímat nové informace, praxe v oblasti práce se seniory podmínkou, uživatelská znalost práce na PC.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.Zaměstnanecké výhody : možnost firemního stravování, dovolená 5 týdnů.

Předpokl.hrubá mzda : 23.000,- Kč + odměny. POZN : Zájemci se hlásí e-mailem nebo tel. v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost