Referent financování a controllingu
GEARWORKS a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

1. kontakt e-mailem, telefonicky v PO-PÁ 7 : 00 - 14 : 00 hodin. Tel. : 702 235 403, e-mail : personalni gearworks.czVidíte svou budoucnost na finančním oddělení a rádi pracujete s čísly?

Tak nám o sobě dejte vědět! Aktuálně hledáme posilu do našeho finančního oddělení na pozici referenta. Jsme strojírenská společnost zabývající se především zakázkovou výrobou převodovou skříní a na trhu působíme již řadu let!POŽADAVKY : - vzdělání ekonomického směru- praxe na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou- ochota učit se novým věcem- základní znalost AJ- logické myšlení- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a důslednostPRACOVNÍ NÁPLŇ : - platební styk, evidence přijatých faktur- vedení sekretariátu- zpracování cestovních příkazů- vedení pokladny, datové schránky, spolupráce s účetní firmou- tvorba reportů (Intrastat, interní reporting)- fakturace - tvorba pravidelných a ad hoc analýz finanční a platební situace společnosti- realizace vlastních nápadů- podílení se na rozvoji společnosti- spolupráce s nejvyšším vedením společnostiNABÍZÍME : - 37,5hod pracovní doba týdně + pružná pracovní doba- 5 týdnů dovolené- profesní rozvoj a odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech- 3 dny zdravotního volna- Sodexo stravenky- příspěvek na penzijní připojištění- měsíční odměnyJsme součástí skupiny Optifin Invest a Witkowitz a.s.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost