SENIOR IT ADMINISTRTOR
Alza.cz
Praha, CZ
před 5 hodinami
source : jobs4it

Na pracovní pozici budete : součástí týmu zodpovědného za fungování infrastruktury, sítí, HW a SW vybavení firmyvýznamnými hráči v určování strategie, plánování rozvoje IT infrastruktury v Alza.

cz (nákup serverů, volba technologií, atd.)řešit otázky bezpečnosti firmypodílet se na strategických a rozvojových projektechspolupracovat s nejvyšším vedením společnosti.

Rádi bychom rovna Vás, pokud...máte praxi v oboru minimálně 5 letjste vlastníkem certifikace MCSA / MCSEdisponujete perfektní znalostí Windows 2012 -

Windows 2019 (DFSR, DNS, DHCP, PKI, NLB, IIS, Failover cluster)orientujete se v problematice rozdělení zátěžemáte zkušenosti s Active Directory a Group Policyovládáte problematiku VPN (SSL, IPSEC)jste mág v Cisco produktech (routery, switche, firewally)v problematice zabezpečení, zálohování a antivirové kontrole jste jako ryba ve vodě.

O administraci následujících systémů byste kolegům vyprávěl / a hodiny : MS Sharepoint 2013 / 2016Exchange Online / 2016IceWarp MailServer výhodouMS SQL Server 2008 R2 / 2012Lync 2013Hyper-

VZískáte body navíc...za zkušenosti s vedením projektů.Zajímavá práce pro lídra na trhu. Jistě! A co dál?skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímimoderní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zarelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnuvolnou pracovní dobu a možnost homeofficemožnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávánídalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost