Zdravotní sestra pro mobilní hospicovou péči
Charita Přerov,
Přerov, CZ
před 17 hodinami
source : Easy-prace.cz

Nástup možný IHNED.Náplň práce : Péče (nejen) o seniory v domácím prostředí v Přerově a širším okolí, kteří potřebují zajistit odborné zdravotní výkony indikované paliativním lékařem, ale také intenzivní spolupráce s rodinou umírajícího pacienta.

Nevyléčitelně nemocné doprovázíme při jejich odchodu z tohoto světa pro zmírnění jejich utrpení a zajištění klidného umírání a důstojnou přirozenou smrt.

Terén je obsluhován firemními auty. Část práce tvoří administrativa spojená s vykazování pro zdravotní pojišťovny. Pracovní doba převážně v 8 hodinových směnách, navíc střídání s kolegyněmi v pohotovostech a občas i na odpoledních nebo víkendových službách.

Požadavky : kvalifikaci zdravotní sestry a osvědčení pro práci bez odborného dohledu, organizační schopnosti i schopnost týmové spolupráce, zájem doprovázet pacienty v terminálním stádiu, praxe v paliativě výhodou, dobrá komunikace, pracovní nasazení, zodpovědnost a psychickou odolnost, řidičský průkaz sk.

B - aktivní řidič.Nabízíme : flexibilní pracovní doba dle potřeb uchazeče, malý tým s rodinnou atmosférou, maximální materiální vybavenost pracoviště, včetně moderní IT techniky, vzdělávání a podporu ve Vašem profesionálním rozvoji, příplatky, čtvrtletní odměny, pravidelné supervize v týmu a duchovní podporu, různé benefity : pracovní telefon, stravenky, týden dovolené navíc, nabídka flexi passů, sick day a volna pro duchovní cvičení.

Umožňujeme směnu na zkoušku pro seznámení s týmem a pracovištěm. Uchazeči se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lenka Sekalová, vrchní sestra : -

zasláním strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost