IT Manažer
OTK Group,a.s.
Plynárenská , Kolín, Kolín
před 4 dny
source : Hitprace

Naše společnost, OTK Group, a.s. je špičkou v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepících a grafických etiket. Jsme úspěšnou českou společností s dlouholetou tradicí.

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici :

Koho hledáme?

Vysokoškoláka v oboru IT, Ekonomie nebo i Technického směru se znalostí AJ

Co potřebujeme, abyste uměl?

  • Důležité jsou pro nás zkušenosti s implementací ERP nejlépe ve výrobní firmě
  • Znalost M3 / Movex je výhodou, nebo Axapta, Navision, SAP, JD Edwards SBS (Oracle), IFS, QaD, SkyLine, případně Helios nebo jiný ERP systém
  • Bude fajn, pokud Vám nebude cizí tvorba dokumentace
  • Velkou předností bude znalost firemních procesů ve výrobní firmě (principy MRP, principy kapacitního plánování)
  • Oceníme Zkušenosti s projektovým řízením (je asi jedno, jestli standardní metodiky typu PRINCE nebo agilní metody řízení)
  • Základy ITIL / best practises řízení IT
  • Alespoň základy SQL - reportů a dotazů se tady vytváří dost
  • Výhodou je znalost JavaScript pro drobné úpravy M3 SmartOffice opět na tom netrváme, ale znalost základů programování by se hodila děláme si toho dost v OTK sami
  • Exchange MS Office pokročile + Sharepoint uživatelsky
  • Dále se nám hodí Vaše zkušenosti s nějakým BI Cognos, Business-Objects, Microsoft Power BI ale nebereme to jako nezbytné
  • Jaká bude Vaše pracovní náplň :

  • budete odpovídat za funkčnost a provoz firemního IS a dalších aplikací,
  • budete odpovídat za koncepci rozvoje informačních technologií ve společnosti
  • budete řídit a koordinovat činnost odboru
  • budete přerozdělovat a kontrolovat práci svého týmu
  • budete spolupracovat s ostatními útvary na optimalizaci fungování firemního IS
  • budeme rádi, když budete inovovat, podporovat a rozvíjet celé firemní IT a podílet se na rozjetých projektech.
  • Jaké jsou u nás benefity?

  • Vlastní kancelář a vše co do ní k Vaší práci patří
  • Pružnou pracovní dobu (7,5 hodin)
  • Další vzdělávání a rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity - podporujeme sportovní aktivity, např. poskytujeme slevy do Vodního světa Kolín či Aquaparku Čestlice, poskytujeme sick day, pořádáme pravidelné zaměstnanecké akce - večírky, rodinné dny a spol.
  • Dotované obědy v nové vlastní jídelně
  • Příjemný kolektiv nejen v týmu
  • Skutečně hodně práce
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Nechce se Vám dojíždět, pomůžeme s ubytováním
  • Hledáme

  • analytické schopnosti
  • flexibilní
  • organizační schopnosti
  • schopnost vést dobře své podřízené
  • logické a systematické uvažování
  • prezentační schopnosti
  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - plynule
  • Úroveň : Senior
  • Praxe : 4 roky
  • SŠ Vzdělání
  • VŠ Vzdělání
  • M3 / Movex
  • znalost firemních procesů
  • JavaScript pro drobné úpravy M3 SmartOffice
  • BI Cognos
  • Business-Objects
  • Microsoft Power BI
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.