Projektoví manažeři Elektro/MAR, Kolín
MANAG a. s.
Kolín
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt : e-mail : eva.salacova manag.com,osobně : MANAG a.s., Po - Pá 9 - 14 hod.Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce : Zpracování poptávek, nabídek, kalkulací a studií, spolupráce s týmem projekčního a realizačního oddělení, řízení a realizace zakázek, řízení a koordinace pracovních týmů při realizaci zakázek, komunikace s investory a dodavateli, příprava finančních a časových plánů realizace zakázek.

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání technického / elektrotechnického směru, osvědčení o způsobilosti vyhl. 50 / 78 Sb., zkušenosti na obdobné pozici výhodou, znalost AJ nebo RJ na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz sk.

B, samostatnost, pečlivost. Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, práce s moderními technologiemi, mobilní telefon i pro soukromé užívání, firemní akce, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, účast na zajímavých projektech.

případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail : eva.salacova manag.com, popř.

se zastavte osobně na adrese společnosti : Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín (každý pracovní den v čase od 9 : 00 do 14 : 00).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost