servisní technici
PHOENIX LÉKÁRENSKÝ VELKOOBCHOD s.r.o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Kontakt : tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářNÁPLŇ PRÁCE : "Řešení vzniklých nestandardních situací týkajících se technologií a chodu strojů.

Provádění seřizovacích činností v rámci preventivních údržbových plánů."Spolupráce na technologické optimalizaci, kontrola správnosti nastavení a používání strojů.

Správná diagnostika závad."Základní opravy dalších technických zařízení, které jsou součásti provozu skladu."Komunikace s helpdeskem dodavatelské firmy.

Před samotnou instalací nových technologií budete mít dostatek času se s nimi teoreticky seznámit."Součástí zaškolení budou také zahraniční cesty v zemích, kde již podobné technologie jsou instalovány.

Tyto cesty mohou být v délce max. 2 týdny v kuse.POŽADUJEME : "Znalost MS Office na pokročilé úrovni."Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru.

Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka."Schopnost základních oprav a výměny náhradních dílů."Ochota zaškolení se a učit se nové věci.

Trestní bezúhonnost."Samostatnost, manuální zručnost."Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace.

Schopnost lokalizovat závady na technických a technologických zařízení."Řidičský průkaz sk. B.Zaměst.výhody : NABÍZÍME : "Příležitost učit se společně s námi používat a pečovat o novou technologii.

Být klíčovým zaměstnancem při údržbě a řešení závad a pravou rukou pro vedoucí pracovníky provozu v oblasti obsluhy strojů.

Naše společnost je stabilní a rostoucí. Naše práce má smysl, dodáváme totiž léky do většiny zdravotnických zařízení v České republice.

Dále nabízíme : "notebook, mobilní telefon"práci v příjemném kolektivu"samostatnou a zodpovědnou pozici"možnost odborného rozvoje a kariérního růstu"firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce a další)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost