Ředitel Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, v.v.i.
Výzkumný ústav veterinárního lékařství, v.v.i.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Výběrové řízení na obsazení funkce řediteleVýzkumného ústavu veterinárního lékařství, v. v. i.Rada Instituce Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, v.

v. i. (dále VÚVeL), vyhlašuje v souladu s ustanovením 18 odst. 2, písm. h) zákona 341 / 2005 Sb., o veřejných výzkumných institucích, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na obsazení funkce ředitele / ředitelky Výzkumného ústavu veterinárního lékařství, v.

v.i., Hudcova 70, BrnoDélka funkčního období ředitele je 5 let. Ředitel vykonává tuto funkci v pracovním poměru. Mzdové ohodnocení určuje dle mzdových předpisů zřizovatel, kterým je Ministerstvo zemědělství České republiky.

Předpokládaný nástup v průběhu podzimu 2017.Požadavky :

 • Splnění zákonných podmínek podle ustanovení 17, odst. 4 písm. a) až c) a odst. 6 zákona č. 341 / 2005 Sb., o veřejných výzkumných institucích, ve znění pozdějších předpisů.
 • Vysokoškolské vzdělání nejméně v magisterském stupni vzdělání a vědecko-výzkumná činnost odpovídající některému z hlavních oborů činnosti VÚVeL
 • Manažerské, organizační a komunikační schopnosti a zkušenosti
 • Morální bezúhonnost
 • Základní ekonomické znalosti
 • Aktivní znalost českého a anglického jazyka
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost