Analytik rodinných financí
SMS finanční poradenství, a.s.
Praha hl.m., Praha
před 4 dny
source : Hitprace

MVP : Hvězdova č.p. 1716 / 2b, Nusle, 140 00 Praha 4Kontakt : Ing. Jakub Chroust e-mail jakub.chroust smsfinance.czDobrý den,hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Coach přes rodinné finance ve zcela nové pobočce.

Pracovní pozice je zaměřená především na komunikaci se stávajícími klienty a fungování na základě schůzek z našeho Call Centra.

Náplní práce je analýza rodinných financí a případné zajištění dle potřeb klienta. Nabízíme fixní finanční ohodnocení a širokou škálu firemních benefitů (profesionální školení v oboru financí, firemní notebook, telefon, auto).

Flexibilní pracovní doba v blízkosti Vašeho bydliště s možností pracovat na částečný home office (klienty dostanete přiřazené podle Vámi zvolené lokality).

Možnost rychlého kariérního postupu. Živnostenský list není třeba.Zaměstnanecké výhpdy : Firemní auto, telefon, notebook, benefity v podobě školení, různých akcí, atd

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost