PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA robotů
LINAPLAST s.r.o.
Skřípov, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontaktní osoba Škrabalová Hana, tel. 583 037 124. Životopisy zasílat na e-mail : hana.skrabalova linaplast.czPožadujeme : SŠ technického směru, min.

2 roky praxe v programování robotů, samostatnost, flexibilita, schopnost navrhovat řešení, programování robotů ABB nebo KUKA, popř.

FANUC, ostatní výrobci robotů výhodou, komunikace v AJ / DE výhodouNáplň práce : programování robotů pro robotizované pracoviště, montážní zařízení a linky, spolupráce při navrhování koncepce robotizovaných pracovišť a montážních linek, dodržování nastaveného systému kvality dle normy IATF 16949 : 2016 a ISO 9001 : 2015, dodržování zásady OŽP a předcházet jeho znečisťování podle souvisejících školení a pokynů nadřízenýchNabízíme : práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2000 Kč / kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost