Referent zákaznického servisu (AJ)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Spravovat oblast zákaznických objednávekStarat se o zákaznická dataZpracovávat projekty ve firemním systémuSpolupracovat napříč oddělenímiAnalyzovat a vylepšovat stávající procesy, vytvářet novéPožadujeme : Máte již zkušenosti v oblasti zákaznického servisu a aktivní angličtinu (min.

B2) ? Znalost němčiny a SAPu je výhodou. Nabízíme stabilitu, zajímavý plat, možnost home office až 4 dny v týdnu. Plný či zkrácený úvazek.

Nabízíme : CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?Práci v příjemném pracovním prostředíZajímavou mzdu s každoročním navýšenímJeden plat ročně navíc5 týdnů dovolenéFlexibilní pracovní dobuPo zaškolení možnost home office až 4 dny v týdnuKafeterie (500 Kč / měsíc), stravenkyMožnost kariérně růstOdborné a jazykové vzděláváníMísto výkonu práce : Třebíč / home officeVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost