Lékař/ka v lázeňském hotelu
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Jáchymov
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : Gollová Marta, tel. : 353 831 321, e-mail : gollova laznejachymov.czPožadujeme : VŠ vzdělání lékařského směru, způsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č.

95 / 2004 Sb.Nutná specializovaná způsobilost : RFM, ORT, CHIR, NEUR, REVMNutná znalost německého jazykaProfesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupováníPředpoklady pro týmovou práciZdravotní, občanskou a morální bezúhonnostRFM měsíční mzda 71 000 Kč + další výkonnostní složkyORT, CHIR, NEUR, REVM měsíční mzda 56 000 Kč + další výkonnostní složkyNabízíme : Možné i částečné úvazky!Náborový příspěvek 20 000 KčStabilní mzdové a pracovní podmínky na akreditovaném pracovišti s dlouholetou tradicíPřátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředíAktivní podpora dalšího vzděláváníZaměstnanecké benefity : Zaměstnanecké stravování, rekreace ve spřátelených lázních, možnost využití bazénu a sauny za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolenou a Vánoce.

Možnost bydlení v penzionu.Do výběrového řízení budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou motivační dopis, profesní životopis, přehled dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu : Léčebné lázně Jáchymov a.

s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail nabor laznejachymov.czInformace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová na tel : 353 83 1308 nebo 702 153 251.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost