SVÁŘEČ – NEREZOVÉ MATERIÁLY
AC Jobs
Pardubice
před 9 dny

Hledáte práci v neformálním prostředí? Chcete mít volné víkendy? Umíte svářet metodou TIG? Máme tu práci přímo pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici : SVÁŘEČ NEREZOVÉ MATERIÁLY

Pracovní náplň

  • Sváření TIGem
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Kontrola své práce
  • Spolupráce s výrovou
  • Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Platný svářečský průkaz ZK 141 W11
  • Samostatnost, pečlivost a ochotu pracovat na 2 směny
  • Volné víkendy
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční prémie a bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dynamický a přátelský kolektiv
  • Požádat