Asistenti obchodního oddělení
Český velkoobchod s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Kontakt e-mailem.Jsme česká společnost působící v ecommerce od roku 2011, momentálně hledáme do svého týmu asistenty obchodního oddělení.

Nabízíme zajímavou práci v ecommerce (provozujeme eshopy v 8 zemích EU. ).o administrativní podpora obchodního oddělenío Příjem a zpracování objednávek od zákazníkůo Podpora klientů a vyřizování jejich požadavkůo spolupráce na aktuálních úkolechZaměstnanecké výhody, benefityo zázemí stabilní české společnostio odpovídající finanční ohodnocenío zajímavou práci v ecommerce o přátelský kolektivo NotebookPožadavky na zaměstnanceOsobnostní předpoklady a dovednostio dobrá znalost práce na PCo samostatnost, pečlivosto dobrá komunikační schopnosto Pracovitost a cílevědomosto Umění věci dotáhnout samostatně do konceznalost anglického jazyka slovem i písmem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost