Lékař/lékařka pro oddělení úrazové chirurgie
Nemocnice České Budějovice, a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 3 dny

Požadavky

Lékař absolvent nebo lékař s ukončeným základním chirurgickým nebo ortopedickým kmenem nebo krátce před jeho dokončením.

Lékař s atestací v oboru ortopedickém či chirurgickém předností. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.

95 / 2004 Sb. v platném znění. Odborná a zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost dle zákona č.95 / 2004 Sb. v platném znění.

Nabízíme :

Zajímavou práci na velmi dobře vybaveném akreditovaném pracovišti krajského významu. Dobré podmínky pro odborný růst , možnost vzdělávání v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí nebo chirurgie, celoživotní vzdělávání, možnost ubytování na ubytovně nemocnice, týden dovolené nad zákonný rámec, stravování ve vlastním stravovacím zařízení s příspěvkem, nemocniční školka.

Nadstandardní mzdové podmínky.

Nástup : Možný dle dohody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost