Technik, operátor (M/Ž)
Foxconn
Kutná Hora, Česká republika
před 5 hodinami

Kdo jsme?

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den.

Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu.

Letos jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a zorganizovali jsme již šestý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Jak bude vypadat Váš den?

Jako náš technik / technička budete posuzovat rozsah poškození obalu a materiálu při přijmu zboží. Provádět fyzickou inventuru a zkoumat kvalitu zboží.

Na základě instrukcí provádět činnosti na odstranění závad u poškozeného zboží. Komunikovat se zákaznickým servisem o zjištěných vadách.

Jedná se o práci v třísměnném provozu, kdy se střídá ranní, noční a odpolední směna.

Pro nás bude fajn, pokud :

 • jste početně zdatný / á, protože náplní vaší práce bude také přepočítávání materiálu
 • nebojíte se komunikovat a řešit případné problémy
 • ochotný / á pracovat v třísměnném provozu (ranní 6 : 00 - 14 : 00, odpolední 14 : 00 - 22 : 00, noční 22 : 00 - 6 : 00)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost