Pokladní v SUPER/HYPERMARKETU - výplata ihned
Agentura STUDENT s.r.o.
Praha-Staré Město
před 16 dny

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - pokladní HYPERMARKETU-CHODOV. Můžete chodit 3x týdně, nebo i 5x týdně.

Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech. V rámci práce budete : komunikace se zákazníky odpovídat za půjčenou pokladnu pečovat o čistotu svěřeného úseku pokladen markovat zboží doplňování zboží v době, kdy nejsou zákazníci na pokladně NABÍZÍME dlouhodobější spolupráce DENNÍ VYPLÁCENÍ MEZD V PLNÉ VÝŠI BEZ "MANIPULAČNÍHO" POPLATKU ohodnocení : 125,-

Kč / hod., 1.11.-31.12.2018 navýšení na 135,Kč / h. odborné proškolení pracoviště : Praha 4 Chodov směny jsou pravidelně plánovány dle domluvy v naší kanceláři POŽADAVKY plnoletost podmínkou! ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání váš lékař) zkušenosti s prací pokladní výhodou.

 • zodpovědnost a spolehlivost časová flexibilita (ranní, celodenní, odpolední směny) odolnost vůči stresu pečlivost a samostatnost Vzdělání : SŠ s maturitou, bakalářské, základní, vyšší odborné, vyučení, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Brigády
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost