Technik - Plynař/tlakař pro oblast Čechy
ISS Facility Services s.r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

MVP : Antala Staška č.p. 510 / 38 Krč 140 00Kontakt : poslat : Bc. Barbora Hošková, tel. : +420 702 264 800 (8 : 30 až 16 : 00), e-mail : Barbora.

hoskova cz.issworld.comSpolečnost ISS Facility Services s.r.o., přijmeme do jednosměnného pracovního poměru Plynaře / tlakařeNáplň práce : Provádění revizí tlakových a plynařských zařízeníZpracovávání zprávy o revizi tlakových / plynařských zařízeníZabezpečovat provoz a obsluhu plynárenského a tlakového zařízeníVedení evidence termínů revizí zařízení, kontrola záznamů o prohlídkáchZkouškách a měřeních provedených na technickém zařízeníPožadavky : Podmínkou osvědčení k činnosti - revize a zkoušky provozovaných tlakových a zařízenívyučení v technickém oboruZnalost technické dokumentace a čtení výkresůZodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnostFlexibilitu a ochotu cestovat po ČRAktivní řidič auto (ŘP skupina B)Nabízíme : Stabilní místo v silné nadnárodní společnostiPříspěvek na stravování formou stravenekPříspěvek na penzijní připojištěníZajištění Multisport kartyVýplatu vždy do 15.

dne následujícího měsíce na účetVelmi zajímavé platové ohodnoceníZaměstnanecké výhody : Stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost